Home ШОУ БИЗз Мак сцена Последен поздрав до најдобриот другар – Тамара со емотивна порака за Влатко...

Последен поздрав до најдобриот другар – Тамара со емотивна порака за Влатко Илиевски

реклама:G Natural

Трагичната вест за смртта на пејачот Влатко Илиевски утрово ја потресе македонската јавност. Пејачот долги години беше најдобар пријател со пејачката Тамара Тодевска која видно погодена од неговата ненадејна смрт, објави емотивна фотографија и порака како последен поздрав до својот добар пријател.
“Друже мој најсакан. Ми го скрши срцето. Не те ни гушнав за роденден. Нека ти е светол патот. Се надева дека ти е сега подобро. Ќе ми фалиш цел живот. Те сака твоја Тами.” – напиша Тамара.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------