Home INFO Јелена Карлеуша ја напушта Србија!

Јелена Карлеуша ја напушта Србија!

реклама:G Natural

Српската пејачка е скршена од болка поради смртта на нејзината мајка Дивна.

Како што дознава српски Курир, Јелена ќе ја напушти Србија. Таа наводно со своите ќерки ќе замине во Кина кај својот сопруг Душко.

Јелена повремено го откажала ангажманот во Ѕвездите на Гранд како и сите нејзини настапи,а не е познато колку време ќе остане во Кина.

Со оглед на нејзината блискост со мајка и, ќе и биде потребно долго време за да си дојде на себе.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------