Home INFO Јон Марков е најпопуларното бебе во Македонија (видео + фото)

Јон Марков е најпопуларното бебе во Македонија (видео + фото)

реклама:G Natural

Пред три месеци популарната Аделина Тахири стана мајка на малиот Јон Марков.

Јавноста трпеливо чекаше пејачката да објави фотографија од своето најмило.

Откако тоа се случи, Аделина не само што продолжи со објавувањето на фотографии од преслаткиот Јон, туку и по примерот на светските ѕвезди му направи Инстаграм профил.

За само два дена, познатото бебе веќе имаше над 10000 фанови.

Со ова темпо, очекуваме Јон да ја надмине и мајка си со својата популарност.

View this post on Instagram

Add @jonmarkoov thnx u @rezartashkurta

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

???????? @rezartashkurta

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------