Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Каде Карлеуша го „срина“ коленото, секси бикини и раскрварено колено (фото)

Каде Карлеуша го „срина“ коленото, секси бикини и раскрварено колено (фото)

реклама:Лето во Банско

Веќе навикнавме на секојдневните секси фотографии од Јелена Карлеуша кои што во најразлични провокативни пози ги сервира таа на својот Инстаграм.

Пред крајот на летово Карлеуша го користи секој сончев ден да ужива покрај својот базен во новата вила и ова не е ништо ново додека еден од фановите не забележа еден детал на фотографијата.

-Што е со коленото?!

На последната фотографија со бикини може да се забележи дека десното колено на Карлеуша е со рана, но таа сеуште не прокоментирала што и се случило и како се повредила дали паднала дома или за време на свој настап…

View this post on Instagram

Milfin’ 😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------