Home INFO Каде се синовите на Бритни Спирс?

Каде се синовите на Бритни Спирс?

реклама:Велигден со Стаф

Во 2007 ма година, познатата поп пејачка Бритни Спирс доживеа нервен слом.

Бритни тогаш „падна“ поради товарот кој го носи популарноста. Истовремено поминуваше низ развод од сопругот Кевин Федерлајн.

Во тој период многу се пишуваше за нејзините две деца кои ги има од бракот со Кевин.

Тогаш 25 годишната пејачка привремено го изгуби и старателството над синовите, Шон и Џејдан Џејмс.

Кевин, денес освен Шон и Џејдан има уште четири деца.

Иако со синовите не го поминува секој ден, пејачката се трудела деновите кога се гледаат, да бидат исполнети со активности и забава, па од нејзиниот Инстаграм профил можевме да видиме дека биле на прошетка во Дизниленд, во посета на егзотични животни и дека едноставно уживаат во меѓусебното дружење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Blast (@blast)

Периодов, таа се поретко објавува фотографии од синовите кои имаат 14 и 15 години.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------