Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Како сирена под вода, свршеницата на Роналдо, Георгина Родригез со секси видео...

Како сирена под вода, свршеницата на Роналдо, Георгина Родригез со секси видео додека нурка (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Среќната двојка Георгина Родригез и Роналдо сеуште крстарат по француската ривиера и уживаат на нивната јахта.

Роналдо и Георгина како на меден месец крстарат на супер луксузна јахта (фото)

Она што се шушка е информацијата дека наскоро парот ќе се вери па можно е да има и голема свадба.

Иако сеуште нема потврда од нив сепак фановите имаат друга занимација со тоа што постојано гледат нови фотки онјавени на социјалните мрежи од нивното секојдневие.

Она што ги остави без здив е новото видео на Инста кое што Георгина го објави а собра 7 милини лајкови за помалку од еден ден.

 

View this post on Instagram

 

🧜🏽‍♀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------