Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Каков блам: Петар Грашо гризе за нога обожавателка на сцена (видео)

Каков блам: Петар Грашо гризе за нога обожавателка на сцена (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Овие денови на социјалната мрежа Тик Ток беше објавено до сега не видено видео од концерт на хрватскиот пејач Петар Грашо.

Имено пејачот од заасега непозната причина но очигледно со дозвола од негова обожавателка ја гризнува на сцена нејзината нога пред целата публика.

По извесно време ова видео беше избришано но сепак некои од оние кои го симнале пред да биде отстрнето повторно го објавија на останатите социјални мрежи.

Еве видете и чудете се…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------