Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Карлеуша како карамела, модерна и секси (фото)

Карлеуша како карамела, модерна и секси (фото)

реклама:G Natural

Кога станува збор за Јелена Карлеуша секогаш сме навикнати да ја гледаме во провокативни но и модерни парчиња гардероба.

На нејзиниот Инстаграм таа секојдневно објавува нови фотографии со најразлични модни комбинации.

Оваа есен Карлеуша дефинитивно ќе ја гледаме во карамел или месо боја со оглед на последните серија фотки од снимањата во Гранд.

View this post on Instagram

🍂🍁🍂

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

👀

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------