Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Карлеуша пред нервен слом, Душко и швалерката заедно во Истанбул во ист...

Карлеуша пред нервен слом, Душко и швалерката заедно во Истанбул во ист хотел

реклама:G Natural

Нови скандалозни пикантерии излегуваат секојдневно во српските медиуми поврзани со аферата на Душко Тошиќ и неговата сопруга Јелена Карлеуша.

По пишување на српски „Курир“ Јелена во моментов била многу бесна на Душко затоа што тој во Турција го поминувал слободното време со неговата швалерка Ана Јовановиќ.

Тој во моментов е на припреми таму а за да може повеќе време да поминува со Ана и уплатил во луксузен хотел во Истанбул соба за неа и нејзините другарки.

Но можеби ова че беше тајна ако Ана не објавела фотки од истите места во хотелот каде што пред некоја година била и Јелена, па веднаш ги споредила нивните објави и сватила дека се повторно заедно.

Ќе успее ли Карлеуша да го сочува бракот и по оваа криза навистина е тешко да се претпостави.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------