Home INFO Ким Кардашијан заработи 5 милиони долари за само 5 минути! Еве како!

Ким Кардашијан заработи 5 милиони долари за само 5 минути! Еве како!

реклама:G Natural

Ким Кардашијан се труди да и ја одземе титулата најбогата членка на фамилијата на својата помала сестра Кајли.
Со новата линија на парфеми, реалити ѕвездата е на добар пат да успее во ова.
Имено пред два дена Ким го издаде својот нов парфем во 3 варијанти:KIMOJI Peach, KIMOJI Cherry i KIMOJI Vibes, спакувани во облик на праска, црешка и облак.
Само пет минути од стартот на продажбата, на сметката на старлетата легнале нови пет милиони долари.

За промоција и маркетинг на новиот производ Ким не потрошила нито долар. Еднинствената промоција била на нејзините профили на социјалните мрежи.
Секоја чест!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------