Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кластер Кардашии: Една од сестрите позитивна на корона?! (видео)

Кластер Кардашии: Една од сестрите позитивна на корона?! (видео)

реклама:G Natural

Корона вирусот не ги одмина ниту семејството Кардашијан, па така во трејлерот за последната епизода од нивното шоу „Keeping Up With The Kardashians“ може да се види дека Клои Кардашијан е позитивна на ковид и зборува за тоа колку тешко се чувствува.

Погледнете ја најавата и видете што се сподели Клои со фановите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------