Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога Цеца пее на ромска свадба тоа изгледа вака… (видео)

Кога Цеца пее на ромска свадба тоа изгледа вака… (видео)

реклама:G Natural

Српската фолк пејачка Цеца Рашнатовиќ вчера била дел од ромската свадба која што се случувала во Рим а каде таа била специјална гостинка.

И нема потреба од зборови, видејата објавени на социјалните мрежи кажуваат се….

View this post on Instagram

Koliko nju ljudi vole! 😍 #ceca #cecaraznatovic

A post shared by CECA MEDIA (@ceca.media) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------