Home INFO Кралицата ги мрази: Меган Маркл и Кејт Мидлтон не смеат да...

Кралицата ги мрази: Меган Маркл и Кејт Мидлтон не смеат да ги носат овие кондури

реклама:G Natural

Бившата актерка Меган Маркл мораше да се откаже од својот холивудски живот поради љубовта кон принцот Хари, а ова се одрази и на нејзиниот моден стил. Меган и Кејт не смеат да носат сандали со полна пета (платфрма), бидејќи Елизабета едноставно ги мрази – пренесува магазинот “Sun”.
Сепак кога не се во нејзино присуство, членовите на кралското семејство можад да се облечат малку полежерно.
Освен ова, снаите во кралското семејство никогаш не смеат да ги лакираат своите нокти во боја. Дозволен е единствен безбоен лак.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------