Home INFO Мелита има нов дечко! (ФОТО)

Мелита има нов дечко! (ФОТО)

реклама:G Natural

Мелита се врати од Санторини, но не престанува да објавува фотографии од преубавиот одмор. Очигледно е дека уживала во грчкиот остров со својата нова љубов која сеуште во целост не ја открива.

Мелита започнува со таинствено промовирање на детали од мажот кој го освоил нејзиното срце – пура, скап часовник, стапала…
Доколку врската потрае, ќе го имаме задоволството да погледнеме нови љубовни фотографии на кои во целост ќе се види ликот на новиот љубовник.
Да потсетиме, Мелите предходно беше во врска со млад бизнисмен од Битола, но врската неславно заврши па таа мораше да отстрани од Инстаграм стотици заеднички фотографии.

It is almost impossible to watch a sunset and not dream ????

A post shared by MELITA ♏???? (@melitameli) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------