Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Леле Даро како би те масирал… Се дел од коментарите на фановите...

Леле Даро како би те масирал… Се дел од коментарите на фановите кои збеснаа по секси сликите на Дара Бубамара во Занзибар (фото)

реклама:G Natural

Иако ние веќе длабоко сме во есента Дара Бубамара и понатаму ужива на сонце и плажа а своето длабоко деколте постојано го слика и објавува на Интаграм.

Таа важи за една од најпровокативните личности на српската естрада, а последните неколку месеци го привлекува вниманието и со врската со помладото момче кое има 21 година и до неодамна го криеше.

Тие се заедно во Занзибар, а колку им е „тешко“ видете од следните фотки…

View this post on Instagram

❤️❤️🏝🌝🍸

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

View this post on Instagram

☀️🍑❤️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------