Home INFO Лепа Брена ја продава вилата во Белград, планира да живее во Америка

Лепа Брена ја продава вилата во Белград, планира да живее во Америка

реклама:G Natural

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ ја продаваат својата луксузна вила на Бежинска коса, пренесува Курир Старс.

Се шпекулира дека вилата е преголема за двајцата сопружници, особено сега кога нивните синови се осамостоени и повеќе не живеат со нив.

Откако Брена и Саша Поповиќ ја продадоа продукцијата Гранд, наводно пејачката донела одлука остатокот од својот живот да го помине во Мајами.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------