Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепа Брена и Боба се подготвуваат за нова луксузна свадба, Виктор бара...

Лепа Брена и Боба се подготвуваат за нова луксузна свадба, Виктор бара голема веселба

реклама:G Natural

Само што здивнаа по големата свадба за големиот син Лепа Брена и Боба веќе треба да се подготвуваат за нова веселба и тоа откако нивниот син Виктор реши да се жени со неговата долгогодишна љубов.

Но со оглед на тоа дека и Виктор и новата снашка сакаат тоа да биде спектакуларно и со многу гости сепак ќе мора да причекаат пандемијата да стивне.

За српските медиуми виктор изјавил:

„-Планираме голема прослава со над 500 гости, нас Живојиновиќ нѐ има многу, ќе мора да најдеме поголем простор на отворено. Нема да правиме свадба се додека не се смири ситуацијата со пандемијата, на мене и на Сандра не ни е проблем да чекаме, ние се однесуваме како да сме веќе во брак“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------