Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепа Брена здивна, полна со антитела направи и ревакцина

Лепа Брена здивна, полна со антитела направи и ревакцина

реклама:G Natural

Лепа Брена се пофали на социјалните мрежи дека ја примила и втората вакцина од Фајзер и дека се чувствува одлично.

Таа додала дека целото нејзино семејтво и послугата се вакцинирале и дека едвај чека да дојде денот кога ќе може да се прегрнува со сите.

Брена додаде и дека правела тест за антитела кој покажал дека во моментов има 18000.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------