Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лила згодна и секси во бикини покажа дека времето ништо не и...

Лила згодна и секси во бикини покажа дека времето ништо не и може (фото)

реклама:G Natural

Тв водителката Лила Стојановска и понатаму е една од најсексипилните јавни личности во Македонија.

Голем број на фанови секодневно воздивнуваат на нејзините објави кои постојано таа ги објавува на социјалните мрежи.

Овој пат водителката објави неколку фотки од плажа во бикини во кои изгледа згодно и заводливо на што реагираа и фановите со коментари, дека воопшто не старее и изгледа неодоливо.

Можеме слободно да кажеме дека бикини сезоната за Лила дефинитивно започна…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------