Home INFO Луксуз, гламур и голотија: Еве кој го плати одморот на Софија Ричи

Луксуз, гламур и голотија: Еве кој го плати одморот на Софија Ричи

реклама:G Natural

Откако Форбс ја прогласи за втора најплатена ѕвезда во 2018 година, најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер организираше луксузно патување за себе, ќерка си и своите пријателки.

Кајли го прославува лансирањето на новата козметичка линија на егзотични плажи, а меѓудругите, друштво и прави и Софи Ричи, ќерката на Лајонел Ричи.

Девојките неуморно споделуваат разголени фотографии на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

summer lovin’

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

hakuna matata ????????

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

Another, because why not????????‍♀️

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

View this post on Instagram

Casual tanning spot ????

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------