Home LIFE STYLE Поради овој стајлинг, фановите брутално ја критикуваат Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

Поради овој стајлинг, фановите брутално ја критикуваат Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

SHARE

Јелена Карлеуша неодамна настапи на еден фестивал во Белград, а на сцената се појави во минимален сценски костум составен од минијатурни бели траки преку целото тело.

Пејачката важи за модна икона, но овој пат беше жестоко искритикувана за својот изглед.

РЕКЛАМИ:
Loading...