Home LIFE STYLE Поради овој стајлинг, фановите брутално ја критикуваат Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

Поради овој стајлинг, фановите брутално ја критикуваат Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша неодамна настапи на еден фестивал во Белград, а на сцената се појави во минимален сценски костум составен од минијатурни бели траки преку целото тело.

Пејачката важи за модна икона, но овој пат беше жестоко искритикувана за својот изглед.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------