Home INFO Приватен авион и луксуз: Вака Кајли Џенер промовира свои производи (ФОТО)

Приватен авион и луксуз: Вака Кајли Џенер промовира свои производи (ФОТО)

реклама:Лето во Банско

Најмладата милијардерка во светот реши да го прослави лансирањето на новата козметичка линија на уникатен начин.

Со приватен авион, брендиран со нејзината козметика, во друштво на нејзината ќерка и блиски пријателки, Кајли одпатува на луксузен одмор.

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

summer lovin’

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------