Home INFO Луна Џогани откри во реалното шоу „Задруга“ детали за животот на Цеца...

Луна Џогани откри во реалното шоу „Задруга“ детали за животот на Цеца и децата

реклама:G Natural

Во реалното шоу „Задруга“ каде што и оваа сезона дел од учесниците е Луна Џогани заедно со нејзината мајка Анабела и Гаги постојано се случуваат скандали, препукувања и расправии. Но се откриваат и пикантерии за дел од јавните личности со кои тие комуницирале.

Имено таа во шоуто во еден разговор со учесниците открила дека кога била другарка со Анастасија ќерката на Цеца таа често одела во нивниот дом. На прашање од учесниците рекла дека Цеца немала многу помошници дома околу четири-пет кои се менувале а и се грижеле за нејзините деца.

Одговарала и на прашаеа за Вељко кој е нејзин прв дечко, а спомнала и за неговата свадба и брак.

Што ли ново ќе „експлодира“ од вилата во „Задруга“ очигледно нема да чекаме долго за да дознаеме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------