Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Мелита се истетовира и со тазе фотки се пофали на Инстаграм (фото)

Мелита се истетовира и со тазе фотки се пофали на Инстаграм (фото)

реклама:G Natural

Нашата некогашна тв водителка а сега инфлуенсерка постојано е активна на социјалните мрежи па така секојдневно сме во тек со она што Мелита го прави во нејзиното секојдневие.

По скапите патувања, вечери и подароци овој пат Мелита еши да се пофали со своите две нови тетоважи кои таа ги направи на своето тело.

Едната со нејзините иницијали на вратот, другата со два профили украсени со флорални моменти, како цветови и листови на нејзината рака, очигледно имаат големо значење за инфлуенсерката.

Што ли Мели ќе напрви следно и со што ќе ги воодушеви следбениците ќе дознеме многу скоро, до тогаш таа ги собира коментарите за тетоважите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------