Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Момченцето на Дара Бубамара и уплатило нов стан од 550 000 евра

Момченцето на Дара Бубамара и уплатило нов стан од 550 000 евра

реклама:G Natural

Далеку помладото момче на Дара Бубамара за кое до пред некој ден се шпекулираше дека раскинале, овој пат извори блиски на парот велат дека парот планира свадба.

И не само тоа, дека младичот е сериозен блиски извори велат дека тој ја изненадил својата сакана Дара со нов стан кој веќе го уплатил и чини 550 000 евра.

За извесно време Дара од Нови Сад се сели во Белград каде што први комшии ќе им бидат нејзините колеги Вики Миљковиќ, Џани, Неда Украден.

Дали свадба ќе има за време на пандемија или сепак ќе се одложи за подобри времиња парот сеуште молчи…

БОНУС ВИДЕО:
Урнебес! Колку ли бакшиш ќе собере Дара Бубамара во своите гради

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------