Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Наместо на меден месец, холивутската актерка хоспитализирана во болница

Наместо на меден месец, холивутската актерка хоспитализирана во болница

реклама:G Natural

Холивудската актерка Кејли Куоко, позната како Пени во серијата „Теорија на големиот удар“ , на медениот месец заврши во болница.

Популарната Пени се омажи за синот на милијардерот и директор на ЕБеј Скот Кук , Карл. Тој на Инстаграм објави „Знаеме дека секоја невеста сјае по свадбата, но овој на мојата мила тешко ќе го надминете“.

Двојката на непозната локација замина на меден месец, а веднаш потоа се појавија фотографии од итната операција на рамото на Кејли.

Таа од 2013 до 2016 беше во брак со тенисерот Рајан Свитинг.

Новата брачна двојка не објаснува како дошло до повредата на Кејли, но им се заблагодарија на фановите за поддршката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------