Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Наташа Беквалац е во борба со хакери, преку медиумите им порача…

Наташа Беквалац е во борба со хакери, преку медиумите им порача…

реклама:G Natural

Српската барбика пејачката Наташа Беквалац се пожали во медиумите дека била мета на хакери и неколку пати се обиделе да и го хакираат нејзиниот Инстаграм профил но за среќа безуспешно.

Во медиумите таа на хакерите им порачала:

-„Ги замолувам момците кои се обидуваат со денови да ми го хакираат Инстаграм профилот повеќе да не го прават тоа. Тоа воопшто не е џентлменски посебно не да се краде од дома, а и не е убаво да и се прави на кревка мајка и уметница“ -изјавила Беквалац

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------