Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Наташа Беквалац со плетенка до задник, фустан од латекс и секси чизма...

Наташа Беквалац со плетенка до задник, фустан од латекс и секси чизма изгледа жешко (фото)

реклама:G Natural

Пејачката Наташа Беквалац важи за една од најубавите жени на естрадата па армија од фанови постојано ја поддржуваат во сите нејзини успеси но и неуспеси поврзани со нејзиниот љубовен живот.

Она што последно е актуелно од пејачката е стајлингот кој на еден настап што неодамна таа го имала во Белград успеала со секси изглед да ги воодушеви фановите како никогаш до сега а тие изненадени пееле заедно со неа во еден глас, па фотките што ги објавија медиумите добија куп позитивни коментари дека пејачката изгледа супер жешко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------