Home INFO Не постоела поубава од неа: Цеца во младоста, мелем за очи (фото)

Не постоела поубава од неа: Цеца во младоста, мелем за очи (фото)

реклама:Лето во Банско

Денес е една од најпопуларните и најуспешни пејачки во регионот, а нејзините песни се мега хитови.

Светлана Цеца Ражњатовиќ многу млада започнала со својата пејачка кариера.

Еве како пејачката изгледала пред многу години.

Secanja….. 88-ma godina…… Cvetak zanovetak….. ????????????????????????????????????????

A post shared by C E C A (@craznatovic_official) on

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------