Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Неколку недели по породувањето Сека Алексиќ секси во костум за капење (ФОТО)

Неколку недели по породувањето Сека Алексиќ секси во костум за капење (ФОТО)

реклама:G Natural

Фановите на Сека Алексиќ постојано се навикнати да ги следат нејзините фотографии на социјалните мрежи каде што таа објавува дел од нејзините приватни случки но и актуелни фотографии.

Пејачката овој пат објави неколку фотографии во костум за капење неколку недели по нејзиното породување каде што успешно го враќа своето тело како и пред бременоста симнувајќи го вишокот килограми.

Пејачката исто така ги посоветувала сите нови мајки доколку вежбаат за да ослабат по породувањето тоа да г прават прилагодувајки ги вежбите според нивното тело и да не се форсираат.

View this post on Instagram

☀️☀️☀️ #home

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

View this post on Instagram

☀️ #home

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------