Home INFO Нема да ви се верува колку добро изгледа: Ангелот на Викторија Сикрет...

Нема да ви се верува колку добро изгледа: Ангелот на Викторија Сикрет на плажа!

реклама:G Natural

Манекенката Кендис Свонепул,најпозната по соработката со брендот Викторија Сикрет пред помалку од еден месец на свет го донесе Аријел.

Пред неколку дена отпатува во Бразил, каде најголемиот дел од времето го поминува на плажите.

Папараците ја фотографирале јужноафриканската убавица која и по породувањето изгледа фантастично.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------