Home INFO Сите летни стајлинзи на Каролина Гочева

Сите летни стајлинзи на Каролина Гочева

SHARE

Нашата позната пејачка Каролина Гочева години наназат е позната како дама со стил, која секогаш, во буквално секоја прилика е стилизирана од глава до петици.

Во продолжение ви издвојуваме неколку нејзини летни стајлинзи кои ќе ве остават без зборови!

 

Always windy Mykonos ????

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Пролет со @magnetik.skopje & @pinkoofficial ???? фото @lilika_phototemple

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

РЕКЛАМИ: ---