Home INFO Се појави нов спот на Влатко Илиевски, досега необјавен (ВИДЕО)

Се појави нов спот на Влатко Илиевски, досега необјавен (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Денес на својот официјален јутјуб канал, тв продукцијата Фабрика објави нов спот на Влатко Илиевски. Станува збор за видеозапис за песната „До крајот“. Нема детали кога е снимен овој спот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------