Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Нема да запрам„ – Кание Вест моча врз наградата Греми (видео)

„Нема да запрам„ – Кание Вест моча врз наградата Греми (видео)

14
реклама:Лето во Банско

Не стивнуваат реакциите по објавенот видео на Твитер на раперот Кание Вест каде што тој мокри на наградата од Греми, и на тоа во коментар додава:

-Нема да сопрам…

Имено раперот се бори со своите авторски права кои на неговите изданија ги имаат продукциите за кои тој издавал, па бара помош од сите адвокати во светот да ги разгледаат неговите договори кои ги исто така јавно ги објави за да му дадат сове како да успее во овој процес.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------