Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Никол Кидман како пластична кукла, едвај го помрднува лицето

Никол Кидман како пластична кукла, едвај го помрднува лицето

реклама:G Natural

Како предупредување за жените, на интернет веќе подолго време се вртат фотографии на познати жени што станаа зависни од ботокс. Меѓу нив се и Донатела Версаче, Мег Рајан, Мелани Грифит и многу други, а според најновите фотографии набргу ќе им се придружи и Никол Кидман (50).

Секое ново појавување во јавноста носи нови докази дека Никол се обидува да го запре времето со помош на скалпел, но таа упорно го негира тоа.

– Да бидам искрена, јас сум сосем природна. Не сум заинтересирана за какви било операции. За жал, пробав ботокс, но само еднаш и никогаш повеќе – тврди Никол иако фотографиите го негираат тоа.

Таа инсистира дека тајната на нејзината младост е во здравиот живот, но сите хирурзи се согласуваат дека фотографиите откриваат дека Никол е редовен посетител на хирурзите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------