Home ШОУ БИЗз Балкан Северина се разведува од синот на Кеба?!

Северина се разведува од синот на Кеба?!

реклама:G Natural

Хрватската пејачка Северина Којиќ веќе некое време планира да го откачи Игор Којиќ бидејќи тајно се гледа со еден хрватски моќник, пишува telegraf.rs. Имено, како што тврди извор од Хрватска, близок на пејачката, снаата на Кеба ужива покрај десет години постар бизнисмен од Сплит, кој има врска со политиката.

Северина и Игор веќе подолго време имаат криза во бракот, бидејќи пејачката тајно се гледа со еден сериозен бизнисмен и политичар, мошне почитуван во тамошните кругови. Северина настојува да излезе од бракот со Игор без драма, за да може целосно да биде среќна со моќниот сплиќанец, меѓутоа, свесна е колку лошо би можело тоа да одекне во јавноста. Посбено земајќи предвид дека малиот Кеба и’ е постојано на располагање, ја следи на настапите од кои редовно објавува слики како нејзин менаџер и и’ помага во се’ што може. Секако би наишла на осуда доколку го изневери и напушти потоа“, открива соговорникот од Хрватска.

Дали навистина Северина и Игор Којиќ се разведуваат, ниту една од двете страни не ги потврди, а ни демантира, написите во медиумите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------