Home INFO Ништо од свадбата на Бритни Спирс! Еве што е причината

Ништо од свадбата на Бритни Спирс! Еве што е причината

реклама:Велигден со Стаф

Никако да престане голготата која ја преживува поп пејачката Бритни Спирс.

Бритни ќе мора прво да ја почека официјалната одлука на судијата кој го води нејиниот случај, па после ова да планира свадба со својот дечко Сем Ашгари.

Парот се вери во септември, а според американските медиуми тие веќе подготвувале и предбрачен договор. Но се паднало во вода, и тоа и овојпат поради таткото на Бритни, пренезува порталот ТМЗ.

Се додека судски не се реши прашањето за старателството над Бритни, парот нема да може да се венча, да купи куќа ниту пак да има деца.

Таткото на пејачката – Џејми Спирс е исклучен како нејзин старател кон крајот на месец септември, а сеуште е неизвесно дали оваа улога ќе ја има некој друг или пак судот ќе одлучи дека таа е способна сама да донесува одлуки.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------