Home INFO Новата животна улога на топ моделот Џиџи Хадид

Новата животна улога на топ моделот Џиџи Хадид

реклама:G Natural

Неодамна, топ моделот Џиџи Хадид го прослави својот 25 ти роденден.
Поради пандемијата, манекенката посебниот ден го прославила во интимна атмосфера, во друштво на најблиските членови од семјството.

Веднаш по нејзиниот роденден, странските медиуми TMZ и DailyMail открија дека Џиџи е бремена.
Како што пренесуваат, таа е во 20-та недела од бременоста.

Ниту Џиџи, ниту нејзиниот партнер, музичарот Зејн Малик се уште официјално не ја потврдиле информацијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------