Home INFO Урнебесно: Како политичар става на заштитната маска (видео)

Урнебесно: Како политичар става на заштитната маска (видео)

реклама:G Natural

Сирил Рамапоса, jужноафриканскиот претседател е снимен како безуспешно се обидува да стави заштитна маска на лицето.

Имено, во текот на прес-конференција, претседателот имал намера да ги поттикне луѓето да ги користат маските, но згреши со ставањето на маската па видеото насмеа милиони гледачи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------