Home INFO Ново сочување помеѓу Цеца и Карлеуша: Еве што се случи вчера пред...

Ново сочување помеѓу Цеца и Карлеуша: Еве што се случи вчера пред суд!

реклама:G Natural

Вечните ривалки Цеца Ражњатовиќ и Јелена Карлеуша, вчера повторно требаше да се соочат на судско рочиште.

Двете пејачки со години се тужат меѓусебно за клевета и повреда на честа.

Карлеуша се појавила на денешното рочиште, скоцкана од глава до пети како и секогаш.

Но нејзината долгогодишна непријателка, пејачката Цеца Ражнатовиќ не се појавила па рочиштето се одложило за месец ноември годинава.

Вистинско чудо е што Карлеуша овојпат ги игнорираше медиумите и не била расположена за изјава.

 

View this post on Instagram

 

????????????‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------