Home INFO Обидете се да преброитe: Колку евра собира деколтето на Дара Бубамара? (видео)

Обидете се да преброитe: Колку евра собира деколтето на Дара Бубамара? (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Дара Бубамара важи за една од најскапо платените и најактивни пејачки во регионот.

Таа со години е на музичката сцена.

Благодарение на настапите како во регионот, така и кај дијаспората, Дара може да си приушти луксузен живот.

Пејачката е омилен гостин во многу дискотеки ширум светот, а неретко е задолжена за расположението на свадбените прослави.

На една свадба, таа беше буклавно натрупана со бакшиж.

И внимавајте добро, броиме колку бакшиш ќе собере Дара во својот градник 🙂

Погледнете го видеото подолу….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------