Home INFO Облините во прв план: Цеца ужива на Малдиви (фото)

Облините во прв план: Цеца ужива на Малдиви (фото)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ деновиве ужива на топлите Малдиви.
Дел од атмосферата ја пренесува преку социјалните мрежи, а она што ги предизвика коментарите на фановите е најзиното беспрекорно тело.

Облечена во бикини, пејачката позираше на егзотичното место и предизвика лавина позитивни коментари од нејзините следбеници на социјалните мрежи.

На ова патување таа е без својот партнер Богдан, кој во моментов ужива во една поинаква, снежна идила на Златибор.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------