Home INFO Од симпатична буцка до секс симбол: Адел ја изненади јавноста (фото)

Од симпатична буцка до секс симбол: Адел ја изненади јавноста (фото)

реклама:ХитКујна канал

Популарната пејачка Адел беше позната во јавноста по својот магичен глас но и по вишокот килограми кои без комплекс, гордо ги носеше.

Но таа ја изненади јавноста кога на една роденденска забава се појави видно ослабната.

Благодарение на пилатес вежбите, Адел успеала да ослабне над 10 килограми.

View this post on Instagram

Omg????????????????????????????????❤❤❤❤❤

A post shared by Adele (@adeledaydreamersforever) on

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“