Home INFO Селена Гомез му посвети песна на Џастин Бибер (ВИДЕО)

Селена Гомез му посвети песна на Џастин Бибер (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Младата Селена Гомез и официјално докажа дека лошиот период е далеку зад неа.

По трансплантацијата на бубрег, венчавката на нејзината најголема љубов Џастин Бибер со манекенката Хејли Болдвин, борбата со депресијата, Селена ги изненади фановите со нова песна, која повеќе од очигледно е посветена на Џастин Бибер.

За 24 часа, песната “Lose You To Love Me” го сруши интернетот со 25 милиони гледачи.

Во песната Селена открива како Бибер ја заменил со сегашната соприга за само два месеци.

За потсетување, Селена Гомез и Џастин Бибер беа во долгогодишна, турболентна врска. Многу пати се смирувале и разделувале, и на крај и двајцата се замориле од таа љубовна врска. Бибер дошол до ниво на пукање, а истото и се случило и на Селена.

Дефинитивно прекинале во март минатата година, а тој веќе два месеци подоцна се забавувал со Хејли. Со неа, после само еден месец се свршил, а во септември 2018. година се венчале.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------