Home INFO Познатата “Хурем” со стајлниг кој секоја жена би го посакала (видео)

Познатата “Хурем” со стајлниг кој секоја жена би го посакала (видео)

реклама:G Natural

Турската актерка Мерием Узерли драстично го промени својот изглед.
Мерием, која на јавноста и е позната по маестралната улога на султанката Хурем во серијата „Сулејман Величествениот“, беше карактеристична по својата долга светла коса.

Но неодамна таа одлучила драстично да ја скрати својата коса но и да ја промени бојата.

И со новиот изглед Мерием изгледа одлично!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------