Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Офна на Инстаграм и го покажа позитивниот ковид тест, Тамара Тодевска во...

Офна на Инстаграм и го покажа позитивниот ковид тест, Тамара Тодевска во карантин (фото)

реклама:G Natural

Веќе година дена вирусот на корона е присутен и во нашата земја и многу јавни личности веќе споделија свои искуства откако ја прележаа.

Онаа која последна објави дека е во моментов во карантин е Тамара Тодевска која на својот Инстаграм профил го објави нејзиниот тест кој покажува дека е позитивна на корона вирусот откако претходно се пожали дека имала симптоми и не се чувствувала добро.

По он-лајн концертот заедно со сестра и кој се случи пред некој ден и престојот во Белград, Тамара останува во карантин.

Тимот на ХИТ ПОРТАЛ и посакува со лесно да го помине карантинот но и короната !

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------