Home INFO Ова е наследникот на Џон Бон Џови, ќе ве потсети на рокерот...

Ова е наследникот на Џон Бон Џови, ќе ве потсети на рокерот во неговата младост

реклама:G Natural

Славниот 57 годишен пејач Џон Бон Џови и ова лето со своето семејство летува во Хрватска.

Рокерот се релаксира на јахта, а друштво му прави неговата сопруга и двата сина.

И додека останатите членови на семејството не сакаат да споделат премногу детали од одморот со јавноста, 17 годишниот Џејкоб на социјалните мрежи редовно објавува фотографии од престојот во Хрватска.

Џејкоб е вистинска копија на Бон Џови.

Ѕирнете го неговиот Инстаграм профил и ќе се уверите во сличноста на синот и таткото.

View this post on Instagram

¥+¥+¥+¥

A post shared by @ jakebongiovi on

View this post on Instagram

Kid Cudi

A post shared by @ jakebongiovi on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------