Home ЗАБАВА Патување Ова лето: Бидете фит,бидете PREMIER!

Ова лето: Бидете фит,бидете PREMIER!

реклама:G Natural

Ова лето, подгответе се за нешто ново… подгответе се да ги истражите планините!

Наместо здодевните одмори на море,одберете нешто свежо,нешто специјално,како што е возбудливото бегство во планина.

Оваа сезона Premier одлучи да биде фит и ви нуди одлична “Be fit” програма која ви омозвожува здравје,релаксација и интензивни вкусови како и константен поглед кон зеленилото на Пирин планина.

Уживајте во часови по јога 3 пати во неделата,осетете фитнес и терапевтски масажи од врвни специјалисти и откријте го Premier healthy катчето во прекрасната сала за појадоци.

Пробајте ги уникатните селекции на коктели со многу егзотични вкусови додека уживате покрај надворешниот базен.

Летната понуда на Premier не застанува овде…
Нема ништо подобро од романтичен пикник со вашата сакана во пејсажната шума богата со мали реки и изворчиња.
Креирајте ги вашите летни сеќавања како во романтичен филм.

Најпознатиот џез фестивал на Балканот ова лето ќе се одржува во Банско од 4 до 11 Август.
Подгответе се за супериорни џез мелодии,а подоцна завршете ја вашата вечер со романтична вечера покрај прекрасно осветлениот базен на хотелот Premier.

Како и секогаш Premier има изненадување за вас!
Викендите во Premier се посветени на убавината.Експерти за убавина од светските брендови како што се: Clinique, Estée Lauder и MAC овде организираат семинари за убавина. За сите кои се восхитуваат на убавината следи прекрасен одмор во Premier.

BEAUTY ПРОГРАМА

CLINIQUE: – 7-8/07/2018 – 14-15/07/2018
MAC: – 23-24/06/2018 – 21-22/07/2018
ESTEE LAUDER: – 30/06-01/07/2018 – 28/07-30/07/2018

Секако за сите кои сакаат надворешни активности секогаш постои можноста за планинарење,јавање коњи,рафтинг,како и искачување по планината.

PREMIER Mountain Luxury Resort е хотел со 5 ѕвездички и горд член на ERMIA HOTELS & RESORTS. PREMIER Mountain Luxury Resort е лоциран во подножјето на самата планина Пирин и е единствен член на Small Luxury Hotels of the World во Бугарија. Наградуван за најдобар ски хотел во Бугарија.

Хотелот располага со 111 соби и елегантни апартмани,2 ресторанти,1 бар-ресторан, детско катче, занимална и реновиран луксузен спа-центар за здравје и релаксација.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------