Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова се фотките од Цеца и Богдан кои таа ги избриша од...

Ова се фотките од Цеца и Богдан кои таа ги избриша од Инстаграм (видео)

реклама:G Natural

Денеска сите медиуми на балканот се преокупирани со шпекулациите дека Цеца повеќе не е заедно со нејзиното младо момче Богдан.

Причината за овие трачеви беше потегот на Цеца и нејзиното бришење на сите заеднички фотографии од социјалните мрежи.

Во видеото подолу погледнете ги топ трите фотографии кои го обиколија балканот а сега ги нема на Инстаграмот на пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------