Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Оваа ладна сабота Нивес Целзиус грее како печка, со градите во преден...

Оваа ладна сабота Нивес Целзиус грее како печка, со градите во преден план старлетата направи хаос на Инстаграм (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Една од најпознатите хрватски старлети Нивес Целзиус постојано прави хаос на социјалните мрежи со своите провокативни разголени фотографии.

И овој пат реши да направи „посластица“ за своите следбеници на Инстаграм па објави фотка каде што во преден план и се нејзините гради во жолт корсет и со афро фризура.

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Брутално секси Сандра Африка жари и пали со секој нов пост

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------